KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418172
nr 1541 8172
Erik B Gustafsson, Signerad, "Lafyrus". Olja på pannå, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:36:59
600 kr